Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://212.1.86.13:8080/xmlui/handle/123456789/6177
Название: Перспективи українсько-турецьких торговельно-економічних відносин
Авторы: Небаба, Н.О.
Діана, В.Р.
Ключевые слова: зовнішньоекономічна діяльність
м’ясна продукція
торговельно-економічні відносини
експорт
імпорт
Дата публикации: 6-дек-2023
Издательство: Національна академія управління
Библиографическое описание: Небаба Н.О., Діана В.Р. Перспективи українсько-турецьких торговельно-економічних відносин. Актуальні проблеми економіки, №9 (219), 2019. С. 31-42.
Серия/номер: Актуальні проблеми економіки;№9 (219), 2019
Аннотация: У статті досліджено аналіз українсько-турецьких торговельно-економічних відносин на сучасному етапі їх розвитку та майбутніх перспектив економічної співпраці двох країн, зокрема у секторі виробництва м’ясної продукції. У результаті дослідження виявлено, що Турецька Республіка є одним з провідних торговельних партнерів України та входить до переліку країн, що мають найбільші перспективи для розвитку українського експорту. Визначено проблеми в агросекторі Туреччини, головними з яких є недостатня кількість залучених інвестицій у сільське господарство та дефіцит сільських територій, що призводить до необхідності імпортувати продукцію агросектору, в результаті чого спостерігається надмірне зростання цін на м’ясну продукцію та відповідно зменшення її споживання населенням Туреччини. Встановлено головні країни-експортери м’ясної продукції до Турецької Республіки та перешкоди при здійсненні експорту м’ясних продуктів Україною. Виявлено, які дії уряду та виробників можуть покращити сучасні українсько-турецькі торговельно-економічні відносини у агросекторі.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://biblio.umsf.dp.ua/jspui/handle/123456789/6177
ISSN: 1993-6788
Располагается в коллекциях:Кафедра міжнародних відносин

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
APE_2019_09.pdf356,5 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.