Please use this identifier to cite or link to this item: http://212.1.86.13:8080/xmlui/handle/123456789/5212
Title: Концепції публічного управління розвитком інноваційної інфраструктури територіальних громад: теоретико-методичний аспект європейського досвіду
Authors: Лазарєв, Г. Ю.
Keywords: територіальні громади
публічне управління
концепції публічного управління
інноваційна інфраструктура
європейський досвід управління територіями
Issue Date: 1-May-2023
Publisher: Університет митної справи та фінансів
Citation: Лазарєв Г. Ю. Концепції публічного управління розвитком інноваційної інфраструктури територіальних громад: теоретико-методичний аспект європейського досвіду / Г. Ю. Лазарєв // Публічне управління та митне адміністрування, Спецвипуск, 2022. С. 77-81.
Series/Report no.: Публічне управління та митне адміністрування;Спецвипуск, 2022
Abstract: Розвиток систем місцевого самоврядування має велике значення в умовах децентралізації та процесів євроінтеграційного розвитку. У статті визначено проблематику забезпечення ефективного управління розвитком інноваційної інфраструктури територіальних громад для забезпечення сталості їх функціонування. Проаналізовано теоретико-методичні підходи до формування концептуальних засад публічного управління розвитком на рівні територіальних громад. Це важливе питання, адже забезпечення місцевого розвитку має відбуватися у синергії публічної та місцевої влади, що визначає необхідність аналізу концепцій взаємодії та пошуку кращих практик для впровадження у національну систему управління територіальним розвитком. Окремо визначено важливість забезпечення сталого розвитку територій через реалізацію концепцій публічного управління територіями на основі європейського та українського досвіду, що є основою формування конкурентоспроможності та впровадження кращих європейських практик шляхом імплементації основних положень сталого розвитку на практиці. Проведено аналіз причинно-наслідкових зв’язків місця України у Global Competitiveness Report за субіндексом «Інституції (державні та суспільні установи)», що забезпечує визнання необхідності пошуку більш ефективних систем управління. Розглядаються концепції багаторівневого управління, процесу прийняття рішень і процесу, за допомогою якого рішення впроваджуються (або не впроваджуються), оптимальної системи управління, які завдяки своїй ефективності ведуть до довгострокового економічного процвітання. Проаналізовано переваги та недоліки цих концептуальних підходів. Визначено окремі аспекти, що можуть бути імплементовані у національну систему публічного управління розвитком інноваційної інфраструктури на рівні територіальних громад із кращого європейського досвіду.
URI: http://biblio.umsf.dp.ua/jspui/handle/123456789/5212
ISSN: 2310-9653
Appears in Collections:2022/ Спецвипуск, присвячений євроінтеграційній тематиці

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
12.pdf351,9 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.