Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://biblio.umsf.dp.ua/jspui/handle/123456789/6811
Назва: Особливості управління ризиками в аграрній сфері економіки України
Інші назви: Peculiarities of risk management in the agricultural sector of the Ukrainian economy
Автори: Журавель, Р. О.
Ключові слова: ризики
управління ризиками
аграрна сфера економіки
стратегії управління
Дата публікації: 3-жов-2024
Видавництво: Університет митної справи та фінансів
Бібліографічний опис: Журавель Р. О. Особливості управління ризиками в аграрній сфері економіки України. Науковий погляд: економіка та управління. 2023. №4(84). С. 32-40.
Короткий огляд (реферат): Визначено особливості управління ризиками в аграрній сфері економіки України. Вивчення теоретичних джерел дозволило виділити основні концепції управління ризиками. Встановлено, що система управління ризиками в сільському господарстві включає в себе комплекс рішень і дій, орієнтованих на зменшення різноманітних ризиків, що виникають у аграрному середовищі. При цьому вона передбачає процеси розпізнавання і передбачення настання ризиків, а також вибір заходів і засобів, що дозволяють зменшити втрати в разі їх настання. Процес управління ризиками в аграрній сфері економіки пропонуємо розподіляти на 8 основних етапів, які охоплюють необхідні заходи – ідентифікація ризиків, оцінка ризиків, планування стратегій управління ризиками, виконання заходів управління ризиками, моніторинг і контроль, кризовий план, звітність і документація, навчання та надання інформації. Проте слід зауважити на важливості постійного оновлення списку ризиків в агровиробництві, оскільки вони можуть змінюватися з часом. Встановлено найбільш вагомі стратегії управління ризиком, які можуть застосовуватися в сільському господарстві. Це диверсифікація виробництва, використання сучасних технологій та модернізація галузі, страхування. Проведені дослідження мають практичне значення та дозволяють зменшити ризики функціонування аграрної сфери економіки України і допомогти відновленню галузі.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://biblio.umsf.dp.ua/jspui/handle/123456789/6811
ISSN: 2706-9079
Розташовується у зібраннях:2023/4(84)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
7.pdf464,02 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.