Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://biblio.umsf.dp.ua/jspui/handle/123456789/6522
Назва: Трансдисциплінарний підхід в дослідженні національної історіографії контрабанди в період незалежності України
Автори: Сокіл, С.О.
Ключові слова: контрабанда
стратегія боротьби
Світова організація торгівлі
Всесвітня митна організація
Агенство Європейського Союзу
національна історіографія контрабанди
Дата публікації: 26-лип-2024
Видавництво: Університет митної справи та фінансів
Бібліографічний опис: Сокіл С.О. Трансдисциплінарний підхід в дослідженні національної історіографії контрабанди в період незалежності України: кваліфікаційна робота бакалавра ... бакалавр: 032 «Історія та археологія» / Університет митної справи та фінансів. Дніпро, 2024. 62 с.
Серія/номер: 032 «Історія та археологія»;2024
Короткий огляд (реферат): Бакалаврська робота присвячена дослідженню контрабанди в Україні в період її незалежності з використанням трансдисциплінарного методу. Він об’єднує методи історії, економіки, соціології, політології для всебічного аналізу цього явища. Робота розглядає контрабанду як складне багатоаспектне явище, що впливає на розвиток української державності та економіки. Також аналізує різні грані контрабанди, включаючи її причини, наслідки, та механізми протидії. Робота спрямована на поглиблене розуміння контрабанди та її впливу на українське суспільство, а також на розробку ефективних стратегій боротьби з цим явищем. Для досягнення визначеної цілі, було враховано наступне звіти Світова організація торгівлі, Всесвітньої митної організації, Агенства Європейського Союзу з правоохоронної співпраці, Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні, Всесвітньої організації інтелектуальної власності і т. і. , праці таких науковців, як О.О. Дячок, К.М. Колесников, О.В. Морозов, М. Є. Адамів, О.Г.Мельник, А. В. Тодощука, Ю.В.Запорожченко, К. Є. Гальського, А. В. Макаренка, А. В. Тимошенко , В. В. Ченцова та інших. Також статистика з сайтів Національної Поліції України, Служби Безпеки України, Державної Митної Служби України та засобів масової інформації.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://biblio.umsf.dp.ua/jspui/handle/123456789/6522
Розташовується у зібраннях:Спеціальність: 032 Історія та археологія

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
2024_Sokil_032_Bak.pdf542,72 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.