Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://212.1.86.13:8080/xmlui/handle/123456789/6118
Назва: Вплив освітнього туризму на рівень глобального індексу конкурентоспроможності
Автори: Джинджоян, В. В.
Ключові слова: індекс конкурентоспроможності
індикатори розвитку
індустрія туризму
інтелектуальний потенціал
освітній туризм
Дата публікації: 23-лис-2023
Видавництво: Чорноморський національний університет імені Петра Могили; ТОВ `ДКС Центр`
Бібліографічний опис: Джинджоян В. В. Вплив освітнього туризму на рівень глобального індексу конкурентоспроможності. Інвестиції: практика та досвід, № 5—6/2022. С. 12-16.
Серія/номер: Інвестиції: практика та досвід;№ 5—6/2022
Короткий огляд (реферат): В статті досліджено чинники розвитку країн, які знаходяться в прямій залежності від вдоско- налення національної системи вищої освіти, що лежать в основі якісного зростання та мають вплив на рівень глобального індексу конкурентоспроможності країн. Виявлено вплив показників освітнього туризму та розвитку галузі освіти на рівень глобального індексу конкурентоспро- можності для країн, відносно яких проведено дослідження. На основі глобального звіту про кон- курентоспроможність складено загальний рейтинг конкурентоспроможності країн. Погіршен- ня рейтингових позицій Німеччині пов'язано зі зменшенням фінансування на міжнародні освітні програми. Завдяки перерозподілу коштів з бюджету Європейського Союзу місце Польщі в за- гальному рейтингу покращилось. Проаналізовано динаміку індикаторів розвитку вищої освіти та навчання глобального індексу конкурентоспроможності. Виявлено, що зниження рейтингу індикаторів розвитку галузі освіти України зумовлено погіршенням рівня охоплення вищою ос- вітою, а також доступу до мережі Інтернет в середніх навчальних закладах. Доведено, що най- більше українських студентів отримують освіту у Польщі, а загальна кількість українських сту- дентів у Польщі за останні 10 років зросла у 11 разів. Це зумовлено наступними чинниками: ефективна маркетингова кампанія освіти у Польщі; складна ситуація в Україні; спільні кордо- ни; стимулювання польськими ВНЗ припливу іноземних студентів.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://biblio.umsf.dp.ua/jspui/handle/123456789/6118
Розташовується у зібраннях:Кафедра міжнародного туризму та готельно-ресторанного бізнесу

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
6 (1).pdf746,13 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.