Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://biblio.umsf.dp.ua/jspui/handle/123456789/5133
Назва: Адаптація принципів Agile методології для управління проєктом розробки програмного застосунку
Автори: Яковенко, В. О.
Ульяновська, Ю. В.
Яковенко, Т. Ю.
Чупілко, Т. А.
Ключові слова: методологія Agile
управління проєктом
розробка додатку
адаптація SCRUM фреймворку
Дата публікації: 6-кві-2023
Видавництво: Вінницький національний технічний університет
Бібліографічний опис: Яковенко В. О. Адаптація принципів Agile методології для управління проєктом розробки програмного застосунку / Яковенко В. О., Ульяновська Ю. В., Яковенко Т. Ю., Чупілко Т. А. // Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія. 2021, № 3. С. 44-52.
Серія/номер: Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія;2021, № 3
Короткий огляд (реферат): В роботі описано використання деяких принципів Agile методології та SCRUM фреймворку для управління реальним проєктом, який має свою специфіку та особливості. Розглянуті процеси, що мають зв'язок з проєктним менеджментом: проєктуван-ня логіки та архітектури додатку, організація роботи з кодом та ресурсами додатку командою з розробки. Досліджуваний проєкт є навчальним 3D додатком в ігровій формі, що являє симулятор роботи митного поста. Даний проєкт побудований на базі Unreal Engine 4 та використовує Git як систему контролю версій для командної роботи. Визначено, що успішність застосування принципів гнучкої методології істотно залежить від коректності виконання початкового етапу (проєктування архітектури та логіки додатку) та адекватного до принципів методології розподілу задач на підзадачі. Розроблена архітектура повинна бути гнучкою. Вона має пе-редбачати можливість змін або розширення функціональності розроблюваного програмного продукту без внесення змін до вже розробленої частини програмного продукту та без радикальних змін самої архітектури. Результати даного дослідження можуть бути використані для розробки методології проєктування архітектури та логіки програмного забезпечення, що розроблятиметься за використання Agile методології. Застосування гнучкої методології для управління проєктами розробки програмних продуктів порі-вняно з методологією водоспаду дозволяє скоротити час розробки до 10-12 разів та витрати на виправлення помилок (багів) до 20 разів.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://biblio.umsf.dp.ua/jspui/handle/123456789/5133
ISSN: 1999-9941
2078-6387
Розташовується у зібраннях:Кафедра комп`ютерних наук та інженерії програмного забезпечення

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Чупілко Т.А.Адаптація принц“ІТКІ”, 2021, № 3.pdf758,45 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.