Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://212.1.86.13:8080/xmlui/handle/123456789/4806
Название: Кримінальне право. Загальна частина. Методичні рекомендації з підготовки до семінарських та практичних занять для студентів 2-го курсу спеціальності 262 «Правоохоронна діяльність»
Другие названия: Методичні рекомендації з підготовки до семінарських та практичних занять для студентів 2-го курсу спеціальності 262 «Правоохоронна діяльність»
Авторы: Батраченко, Т.С.
Ключевые слова: кримінальне право
семінарське заняття
методичні рекомендації
правоохоронна діяльність
Дата публикации: 14-ноя-2022
Издательство: Університет митної справи та фінансів
Библиографическое описание: Методичні рекомендації з підготовки до семінарських та практичних занять з дисципліни «Кримінальне право України. Загальна частина» підготовки фахівців ступеня вищої освіти «бакалавр», галузі знань 26 «Цивільна оборона» спеціальності 262 «Правоохоронна діяльність» / укл. к.ю.н., доцент кафедри правоохоронної діяльності та кримінально-правових дисциплін Батраченко Т.С. – Дніпро: Університет митної справи та фінансів, 2022. – 110 с.
Аннотация: Навчальна дисципліна «Кримінальне право України» (Загальна частина) вивчається здобувачами вищої освіти протягом одного навчального року і виноситься на екзаменаційну сесію у двох семестрах: у 3-му семестрі студенти письмово вирішують (розв’язують) завдання до практичних занять і складають залік, а у 4-му семестрі – вирішують (розв’язують) завдання до практичних занять, і складають іспит. Самостійним вивченням навчальної дисципліни «Кримінальне право України» (Загальна частина) здобувач вищої освіти повинен займатися систематично протягом усього навчального року. Для поглиблення та закріплення знань та навиків, здобутих студентами під час самостійної роботи в міжсесійний період, допомоги у підготовці до складання заліку та іспиту, удосконалення навиків аргументованого розв’язання завдань до практичних занять, а також надання консультацій з кримінально-правових питань, що є складними та дискусійними, у період сесії проводяться практичні заняття. Під час опрацювання тієї чи іншої теми, виконання завдань до практичних занять, насамперед необхідно звернутися до програми навчальної дисципліни, кримінального законодавства та приписів інших нормативно-правових актів, необхідних для засвоєння (розкриття) змісту кримінального закону, конспектів установчих лекцій та відповідного розділу підручника з кримінального права України (Загальна частина). Далі слід ознайомитись із основною та додатковою науковою літературою з кримінального права, що запропонована у методичних рекомендаціях до конкретної теми, та відповідними матеріалами судової практики. На практичних заняттях вирішення кожного завдання докладно аналізується. Наявність письмово вирішених завдань та відвідування здобувачами вищої освіти практичних занять є обов’язковим.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://biblio.umsf.dp.ua/jspui/handle/123456789/4806
Располагается в коллекциях:Кафедра правоохоронної діяльності



Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.