Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://biblio.umsf.dp.ua/jspui/handle/123456789/3808
Назва: Адміністративне процесуальне право: навч. посібник
Автори: Мінка, Т.П. ( заг. ред.)
Ключові слова: адміністративне процесуальне право
адміністративно-процесуальні норми
адміністративно-процесуальні відносини
адміністративне судочинство
апеляційне та касаційне провадження в адміністративному судочинстві
види звернень громадян
процесуальний порядок розгляду звернень громадян
доступ до публічної інформації
види дисциплінарних процедур
порядок накладення дисциплінарних стягнень
види та структура реєстраційних процедур
дозвільні процедури
Дата публікації: 15-січ-2020
Видавництво: Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ
Бібліографічний опис: Адміністративне процесуальне право: навч. посібник / кол. авт. ; за заг. ред. Т.П. Мінки. – Дніпро: Дніпроп. держ. ун-т внутр. справ, 2017. – 320 с.
Серія/номер: навчальний посібник;2017
Короткий огляд (реферат): Навчальний посібник підготовлено на основі вивчення проблематики адміністративно-процесуальної діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування щодо реалізації прав і свобод громадян у сфері публічних відносин, а також незначної практики адміністративних судів щодо розгляду та вирішення публічно-правових спорів. Його положення базуються на нормах Конституції України, законодавства про судоустрій та інших законах, які регулюють публічні відносини. В посібнику розкривається зміст Загальної та Особливої та Спеціальної частини адміністративного процесуального права України як нової галузі правової системи держави. Авторським колективом зроблено спробу відходження від усталеного поняття адміністративного процесу, як діяльності органів виконавчої влади щодо реалізації своїх контрольно-наглядових повноважень за окремо взятою сферою суспільних відносин, а сконцентровано увагу на новітньому розумінні адміністративного процесуального права, основне призначення якого урегулювати суспільні відносини, які виникають з приводу процесуального забезпечення реалізації прав і свобод громадян засобом їх звернення до суб’єктів владним повноважень за отриманням передбачених законодавством публічних послуг (сервісно-обслуговуюча складова), оцінити законність рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень, які вони приймають надаючи публічні послуги та реалізуючи свої владні повноваження. Розраховано на курсантів, студентів юридичних вузів, аспірантів, викладачів, науковців, працівників судових і правоохоронних органів та органів владних повноважень.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://biblio.umsf.dp.ua/jspui/handle/123456789/3808
Розташовується у зібраннях:Кафедра адміністративного та митного права

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
АДМIНIСТРАТИВНЕ ПРОЦЕСУАЛЬНЕ ПРАВО.pdfелектронне видання1,68 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.