Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://212.1.86.13:8080/xmlui/handle/123456789/2045
Назва: Сучасні глобальні процеси у світовій економіці та їх вплив на економічну безпеку держави
Інші назви: Modern globalization processes in the world economy and their effect on the economic security of the state
Автори: Зайцев, В.Є.
Ключові слова: нерівномірність економічного розвитку
фінансова складова міжнародної економіки
розвиток глобальної економіки
стан економічної безпеки держави
Дата публікації: 30-бер-2017
Видавництво: Національна академія наук України
Бібліографічний опис: Економічна безпека : навч. посіб. / за ред. З. С. Варналія. – К. : Знання, 2009. – 647 с. 2. Предборський В. А. Економічна безпека держави : монографія / В. А. Предборський. – К. : Кондор, 2005. – 391 с. 3. Соколенко С. І. Глобалізація і економіка України / С. І. Соколенко. – К. : Логос, 1999. – 568 с.
Серія/номер: Культура народов Причерноморья;2012 / № 233
Короткий огляд (реферат): Початок ХХІ сторіччя відзначився глобальними трансформаційними процесами у світовому господарстві, міжнародних економічних відносинах, що зажадало від країн світу розробки національних економічних трансформаційних доктрин, концепцій та моделей. До прискореного вирішення цих завдань підштовхнула всеосяжна криза планетарного масштабу, що вибухнула у 2008-2009 роках, і примусила шукати нові соціально-економічні парадигми, виявляти нові закономірності, з різних сторін вивчати світові процеси і явища економічного життя, які є характерними для суспільства у другому дисятиріччі двадцять першого сторіччя. Глобалізація сьогодні стала головним чинником стимулювання світового соціально-економічного розвитку, посилення конкуренції на міжнародних ринках, розподілу та використання всіх видів ресурсів та факторів виробництва між країнами світу. Процеси інтернаціоналізації та лібералізації у світовому господарстві створили широкі можливості для руху товарів, матеріальних, трудових, фінансових ресурсів та технологій між всіма країнами, що задіяні у міжнародних економічних відносинах.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://hdl.handle.net/123456789/2045
Розташовується у зібраннях:Кафедра міжнародних відносин

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
6.pdfелектронне видання280,5 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.