Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://212.1.86.13:8080/xmlui/handle/123456789/7894
Назва: Державна підтримка програм реабілітації військовослужбовців: аналіз і перспективи розвитку
Автори: Сухаренко, В. А.
Ключові слова: реабілітація
державна підтримка
ветерани
цифровізація
міжвідомча координація
соціальна інтеграція
аналітичні інструменти
міжнародний досвід
моніторинг ефективності
поствоєнна адаптація
громадські ініціативи реінтеграція
Дата публікації: 22-лип-2025
Видавництво: Університет митної справи та фінансів
Бібліографічний опис: Сухаренко В. А. Державна підтримка програм реабілітації військовослужбовців: аналіз і перспективи розвитку : кваліфікаційна робота бакалавра : 281 «Публічне управління та адміністрування» / Університет митної справи та фінансів. Дніпро, 2025. 72 с.
Короткий огляд (реферат): Дипломна робота присвячена комплексному аналізу державної політики у сфері реабілітації військовослужбовців в умовах сучасних викликів, спричинених повномасштабною війною в Україні. З огляду на зростаючі потреби у медичній, психологічній, соціальній та професійній підтримці осіб, які брали участь у бойових діях, проблема ефективної державної підтримки програм реабілітації набуває особливої актуальності. Метою кваліфікаційної роботи бакалавра є аналіз теоретичних підходів та оцінка сучасного стану державної підтримки програм реабілітації військовослужбовців в Україні, виявлення основні проблеми їх реалізації та визначення перспективних напрямів удосконалення політики у цій сфері. У межах роботи сформульовано та розв’язано низку завдань, зокрема: розкрито поняття, сутність та завдання реабілітації військовослужбовців; проаналізовано основні форми та інструменти державної підтримки у цій сфері; здійснено аналіз чинної нормативно- правової бази, що регламентує реалізацію програм реабілітації; виявлено ключові проблеми та виклики, з якими стикається система державної допомоги в Україні. Особливу увагу приділено вивченню зарубіжного досвіду функціонування реабілітаційних центрів, а також ролі громадських і волонтерських ініціатив у процесі реабілітації військовослужбовців. У роботі здійснено порівняльний аналіз ефективності наявних підходів та представлено рекомендації щодо удосконалення механізмів державної політики у сфері підтримки ветеранів, з урахуванням потреб сталого розвитку, євроінтеграційного курсу України та принципів людиноцентричності.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://212.1.86.13:8080/xmlui/handle/123456789/7894
Розташовується у зібраннях:Спеціальність: 281 Публічне управління та адміністрування

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
2025_Suharenko_281_Bak.pdf1,08 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.